Top

Hakkımızda

FSCM Global olarak noter işlerinizde tercümanlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Her dilden çeviri yapabilen yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Yeminli belgeli tercümanın, tercümesini yaptığı özel ve resmi belgelerin altına imza atma yetkisi vardır. Ayrıca noter tasdiki olacak, özel veya resmi belgenin tercümesine sadece yeminli tercüman imza atabilir. Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile her türlü işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Belgeleriniz isteğiniz doğrultusunda adresinizden teslim alınır ve onaylanmış şekilde adresinize teslim edilir. FSCM Global olarak gerçekleştirdiğimiz tercümeler, size teslim edilmeden önce kontrol edilir ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak yapılır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Ücretsiz Teklif Al

Dünya dillerinin neredeyse hepsinde tercümanımız bulunmakla beraber sizlerin evrak işlerinizi de profesyonel şekilde çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Vizyonumuz

Sağladığımız kaliteli danışmanlık ve çeviri hizmetleri ile sektörde lider konumda olmak, birçok alanda tercih edilen firma olmak, kaliteli hizmetin adresi olarak gelişmek ve büyümek vizyonlarımızdandır.

Misyonumuz

Yüksek çeviri kalitesi sağlamak, pek çok alanda doğru ve güvenilir danışmanlık sağlamak, müşterilerimiz için doğru çözümler sunmak, belgelerinizi zamanında ve onaylanmış şekilde teslim etmek misyonlarımızdandır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

  • Her dilden en doğru şekilde çeviri yapmak,
  • Belgelerinizi en kısa sürede teslim etmek,
  • Güvenilir ve doğru hizmet sunmak,
  • Müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun danışmanlık sağlamak,
  • Kaliteli çeviri ve danışmanlık ile müşteri memnuniyetini sağlamak.
WhatsappWhatsapp